Usługi

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – Czynność polegająca na kojarzeniu Stron oraz podejmowaniu działań zmierzających do zawarcia transakcji. Dotyczy zarówno osób indywidualnych, jak i sprzedaży inwestycji developerskich oraz gruntów pod inwestycje.

Obsługa kredytowa – Nasi partnerzy są ekspertami z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Kredytowanie obejmuje transakcje: hipoteczne, inwestycyjne oraz gotówkowe. Dzięki współpracy możliwe jest uzyskanie kredytu na atrakcyjnych warunkach.

Wycena nieruchomości – Pomagamy naszym Klientom właściwie oszacować cenę nieruchomości, opierając się o znajomość rynku, dostęp do cen transakcyjnych oraz oczekiwany czas sprzedaży. Nasi partnerzy pomogą również wykonać operat szacunkowy czyli szczegółową analizę wartości Twojej nieruchomości.

Home Staging – Jest to fachowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Profesjonalna sesja zdjęciowa oraz atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które ma pokreślić jego charakter i zaciekawiać jak największą liczbę zainteresowanych. Przyspiesza sprzedaż lub wynajem z możliwie najwyższym zyskiem.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.