O firmie

RESTART NIERUCHOMOŚCI to firma, która na nowo definiuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta. W PROFESJONALNY i przede wszystkim UCZCIWY sposób zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości.

Każdy z naszych Klientów zostaje objęty opieką naszych Specjalistów. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE naszej Kadry pozwoliło nam na opracowanie oraz wdrożenie innowacyjnych i autorskich metod, mających na celu usatysfakcjonowanie zarówno strony sprzedającej jak i kupującej.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje:
- gruntów,
- mieszkań,
- domów,
- rezydencji,
- siedlisk,
- nieruchomości komercyjnych.

RESTART NIERUCHOMOŚCI to również PASJA. Poszukiwanie najlepiej dopasowanej oferty nieruchomości jest naszym priorytetem. W naszym biurze nie spotkasz się ze słowami „niemożliwe” czy „niewykonalne”. Każdy nasz Klient to dla nas wyzwanie ale i mnóstwo satysfakcji. ZAANGAŻOWANIE całego naszego Zespołu jest skierowane na zaspokojenie nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów naszych Klientów. Dzięki RESTART NIERUCHOMOŚCI nie musisz tracić czasu na poszukiwania, przeglądać setek tych samych ogłoszeń, zamartwiać się o przebieg całego procesu – tym wszystkim zajmujmy się MY! Tobie pozostaje delektować się spełnionym MARZENIEM!

Oprócz poszukiwań wymarzonej nieruchomości pomagamy również w sprzedaży. Mamy na koncie wiele sukcesów. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam w szybki i prosty sposób zidentyfikować grupę docelowych Klientów, którzy zainteresują się Twoją nieruchomością, co bezpośrednio doprowadza do zawarcia umowy sprzedaży. Dokładamy wszelkich starań aby każdy dom, mieszkanie, czy działka znalazło swojego nowego właściciela. Dzięki nam stanie się to o wiele szybciej i co najważniejsze, BEZPIECZNIEJ.

W RESTART NIERUCHOMOŚCI nie mogło zabraknąć ofert wynajmu. Poszukujesz mieszkania lub lokalu do wynajęcia? A może zastanawiasz się nad wynajmem swojej nieruchomości lub zleceniem jej obsługi? Odezwij się do naszych Specjalistów, a my zajmiemy się resztą.

UCZCIWOŚĆ, PASJA i DOŚWIADCZENIE. Te słowa najlepiej opisują to, czym kierujemy się w codziennej pracy. Jeżeli nasze WARTOŚCI są ważne również dla Ciebie, nie czekaj tylko zadzwoń. Opowiedz nam czego potrzebujesz a my będziemy dążyć, by doprowadzić sprawę do końca.

PS. To nadal nie wszystko! Nasza oferta ciągle się powiększa a wachlarz usług jakie świadczymy z każdym dniem staje się bogatszy. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki USŁUGI lub bezpośrednio do naszej Firmy na dane teleadresowe zawarte w zakładce KONTAKT.

RESTART NIERUCHOMOŚCI jest gotów do wyzwań, aby spełniać marzenia i podnosić komfort życia swoich Klientów!